2013 Bayi Toplantımızı Çeşme Altınyunus Otelde Yaptık !

Şahin Motor Yatakları geleneksel Bayi Toplantısını bu sene 05-06 Ekim tarihlerinde Çeşme Altınyunus otelde yaptık. Yapılan toplantıya 54 bayi katılımcı oldu. 2 gün süren organizasyonda bayilerimizi hem kendi aralarında fikir alışverişi yapma hem de biraz iş stresinden uzaklaşma fırsatı buldu. Toplantıda Şahin Motor Yatakları 2012 – 2013 yılı faaliyetleri, Pazarlama faaliyetleri ve Yeni projeler hakkında yapılan açıklamaların ardından Yönetim kurulu başkanımız Sn. Erol AYSU ‘ nun konuşması yeraldı. Soru cevap kısmında bayilerimiz merak ettikleri konularda bilgilendirildi ve son olarak plaket töreni yapıldı.

Toplantımızda 2011 de duyurusu yapılan Hammadde tesisinin şuanki üretimi ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi.  Son dönemde üretim hatlarında yapılan yenilikler ve kalite labaratuvarı modernizasyonu anlatıldı. Bunun yanısıra yeniden dizayn edilen barkodlu etiketler ve kullanımına başlanacak karekod ve hologramlar konusunda bilgilendirme yapıldı.

Bunlar dışında, 2012 sonunda yeniden yapılanan Satış Sonrası Hizmetler bölümümüz hakkında bilgiler verildi. Bu birimle ilgili olarak yapılan satış sonrası seminerleri hakkında bilgiler verildi ve bunların ülke çapında sürekli devam edeceği konuları paylaşıldı.

Bu gelişmelere paralel olarak web sitemizin de çağın gereklerine uygun olarak yeniden hazırlandığı, bunun dışında güncel kataloğumuzun da web sitesi aracılığı ile kullanılabileceği konularına değinildi.

Program toplantı sonrası Gala yemeği ile eğlenceli bir şekilde devam etti. Ertesi gün kahvaltıdan sonra ise bayilerimiz otobüslerle transfer edilerek bir sonraki toplantıda görüşmek üzere organizasyonumuz son buldu.

 

Haberler